STAR EVENT Sp. z o.o.

Adres: Marszałkowska 9/15
Kod pocztowy: 00-626
Miejscowość: Warszawa
NIP: 7010826863
Telefon:
WWW: https://www.starevent.pl/


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Przyjęcie w plenerze jest jedną z najatrakcyjniejszych opcji. Dzięki temu można stworzyć szeroką przestrzeń imprezową, w której z pewnością każdy odnajdzie swoje miejsce. Swobodny przepływ powietrza to kolejna zaleta takich eventów. Jak każde wydarzenie – wymaga też solidnego przygotowania. Oprócz tego, że znajdzie się malowniczą lokalizację, trzeba zadbać o odpowiednie zadaszenia i ochronę przed wszelkimi negatywnymi czynnikami pogodowymi.

Aby zorganizować imprezę plenerową z prawdziwego zdarzenia, zawsze warto sięgać po pomoc najlepszych fachowców. Taką zaś może zaoferować firma ze strony internetowej starevent.pl. Pod tym adresem dostępna jest profesjonalna wypożyczalnia namiotów, działająca na terenie Warszawy i nie tylko. Jej pracownicy dowiozą odpowiednie konstrukcje w wybrane przez klienta miejsce.

Co więcej, mogą zaproponować nie tylko duże i eleganckie namioty. W jej ofercie widnieją również meble eventowe, które są niezbędnym elementem takiego wydarzenia. Dzięki nim goście mogą wygodnie zasiąść przy stołach, skorzystać z usług barmana czy też oglądać prelegentów na scenie.

Utworzono: 2020-06-16Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyF.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

sample45

MASTER Parkiet

Warszawa

sample45

Komputronik Biznes

Warszawa

sample45© Copyright 2023 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin