Kopertuj.pl

Adres:
Kod pocztowy: -
Miejscowość:
NIP:
Telefon: 507 788 970
WWW: https://kopertuj.pl


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Strona online kopertuj.pl przenosi każdą osobę do oferty, która spodoba się wielu klientom komercyjnym i indywidualnym. W sklepie znaleźć można bardzo duży wybór kopert w najróżniejszych rozmiarach. Bogaty asortyment pozwoli na zakup papierowych zamknięć, które mają specjalne okienka na adres, poszerzane boki czy dno, jak i niestandardowe rozmiary.

Koperta C4 z okienkiem doskonale sprawdza się przy wysyłce małej ilości dokumentów. Okno może znaleźć się po lewej lub prawej stronie. Firma realizuje również zlecenia, które pozwalają na spersonalizowanie koperty. Jest to doskonały pomysł dla różnych firm i instytucji państwowych.

Koszt wszystkich produktów może się zmieniać w zależności od wielkości nakładu. Warto również zapytać o nawiązanie długotrwałej współpracy. Dzięki temu mogą się zmienić warunki związane z ponoszonymi kosztami. Pytania dotyczące czasu realizacji zleceń czy jakości używanych materiałów zachęca się do zadawania drogą telefoniczną lub e-mailową. Więcej na stronie online.

Utworzono: 2022-03-14Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyKancelaria Wyoming LLC

Cheyenne

sample45

Danoil

sample45© Copyright 2024 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin