Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Adres: Kazimierzowska 3
Kod pocztowy: 17-100
Miejscowość: Bielsk Podlaski
NIP: 5432155350
Telefon: 607 556 767
WWW: https://adwokatsakowicz.pl


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Usługi prawnicze z różnego zakresu dziedzinowego, w tym również świadczenie porad online to działalność, jaką wykonuje na co dzień kadra Kancelarii Adwokackiej adw. Marcina Sakowicza. Biuro działa głównie regionalnie. Proponuje stacjonarnie pomoc prawną mieszkańcom Bielska Podlaskiego i okolic, ale w przypadku wyboru przez klienta kontaktu przez platformę internetową adwokat może zapewnić wsparcie osobom z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Podejmując się sprawy, prawnik działa w interesie swojego klienta. Może pełnić obowiązki jako jego pełnomocnik podczas rozprawy sądowej lub też jako reprezentant w trakcie rozmów stron (na przykład przy rozwodzie). W przypadku przeprowadzania świadczenia mającego na celu ustalenie kwestii opieki nad dziećmi lub spraw alimentacyjnych ochrona adwokata obejmuje także małoletnich, których dotyczy spór. 

Działalność kancelarii to także odszkodowania komunikacyjne. O pomoc prawnika mogą poprosić także przedsiębiorcy, którzy poszukują stałego wsparcia prawnego. 

Utworzono: 2022-07-19Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze Firmy


© Copyright 2023 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin