Garden Spot

Adres: Kostrzewskiego 14
Kod pocztowy: 62-022
Miejscowość: Rogalinek
NIP:
Telefon: +48 (61) 622 95 30
WWW: https://gardenspot.pl


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Od dawna wiadomo, że kolor zielony ma działanie kojące. Dlatego im więcej zieleni w pomieszczeniach, tym lepiej. Ludzie, którzy wychodzą z tego założenia i mają dużo zieleni wokół siebie, są zdrowsi i weselsi. Wiedzą o tym pracownicy rekomendowanej firmy, którzy dostarczają klientom zielone ściany. Aranżacje takich ogrodów wertykalnych można obejrzeć na gardenspot.pl. Można je z powodzeniem montować zarówno wewnątrz budynków, jak i w ogrodzie.

Montaż zielonych ścian jest bardzo prosty. Najpierw trzeba przygotować bazę montażową, tzw. kratownicę. Kratownica wykonana jest zazwyczaj z listewek, na których montuje się moduły. Zamontowane elementy tworzą konstrukcję zielonej ściany. Na samej górze konstrukcji montuje się specjalne rury, które będą nawadniać zielone rośliny.

Następnie w modułach umieszcza się doniczki z roślinami. W razie wątpliwości można poprosić o pomoc doradcę firmy. Chętnie pomoże on nie tylko w budowie zielonej ściany. Służy radą i pomocą w doborze odpowiedniej roślinności.

Utworzono: 2019-11-27Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyBrameks

Poznań

sample45

WILTEX

Skórzewo

sample45

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

sample45© Copyright 2024 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin