Wzgórze Elfima

Adres: Krowoderskich Zuchów 7
Kod pocztowy: 31-271
Miejscowość: Kraków
NIP:
Telefon: 662-053-794
WWW: http://elfima.pl/


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Wzgórze Elfima powstało z myślą o spełnieniu dziecięcych marzeń. Grupa animatorów tworzących tę firmę zabiera swoich małych towarzyszy w świat pochłaniającej zabawy, która na długo zapada w pamięć.

Animatorzy pomogą urozmaicić różnego rodzaju imprezy. Z chęcią pojawiają się na przyjęciach urodzinowych, zabawach szkolnych czy z takich okazji jak mikołajki, andrzejki itp. Ponadto w swoim repertuarze mają specjalne przedstawienia dla dzieci uczestniczących w komuniach czy weselach. Organizowane zabawy dla dzieci obejmują konkursy, tańce, mini zawody sportowe, malowanie twarzy, skręcanie baloników itp. Impreza poprzedzona zostaje szczegółową rozmową z rodzicami w celu ustalenia indywidualnych szczegółów zabaw.

Animatorzy tworzący firmę mają należyte doświadczenie w pracy z dziećmi i niezbędne kwalifikacje. Dzięki temu organizacja imprez dla dzieci w Krakowie w ich wydaniu przebiega bezproblemowo. Możesz mieć pewność, że zaplanowana zabawa wywoła radość u dzieci, a Tobie da gwarancje, że są one w dobrych rękach. Więcej informacji znajdziesz na stronie elfima.pl.

Utworzono: 2019-02-19Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyCeram City

Kraków

sample45

Stalgar

Kraków

sample45

Firma Kora

Zator

sample45© Copyright 2019 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin