Szkoła języka niemieckiego UMLAUT

Adres:
Kod pocztowy: -
Miejscowość:
NIP:
Telefon: 517055366
WWW: https://www.umlaut.edu.pl/


Wystaw komentarzDzięki tej firmie udało mi się szybko pojąć podstawy języka niemieckiego. Nauka w domu ma także swoje plusy.
Opublikowane przez: Kaja Adamczyk Data: 2019-05-14 11:41:23 Ocena: 5Umlaut Szkoła Języka Niemieckiego wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą nauczyć się języka szybko, tanio i wygodnie. Dzięki zajęciom online prowadzonym przez Skype uczniowie nie są ograniczeni ani czasem, ani miejscem. Ta nowoczesna metoda nauczania gwarantuje zdecydowanie lepsze efekty.

Doświadczeni i profesjonalni lektorzy dobierają plan nauczania odpowiedni dla każdego kursanta i zawsze służą pomocą w razie wątpliwości. Nauka niemieckiego przez Skype odbywa się w formie 1 na 1, więc nie ma obaw o dysproporcje w poziomie zaawansowania uczniów, jak to zwykle bywa w grupie.

Zajęcia urozmaicone są przeróżnymi materiałami naukowymi, a dzięki dostępowi do elektronicznej fiszkoteki kursanci mogą powtarzać słownictwo w dogodnej dla siebie porze i miejscu. Przekłada się to na znacznie szybsze efekty w nauce języka niemieckiego.

Utworzono: 2018-11-08Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyTrading For a Living

Hong Kong

sample45© Copyright 2019 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin