MAKROsystem

Adres: Skłodowskiej - Curie 65
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
NIP: 5542569957
Telefon: +48 720 898 514
WWW: http://makrosystem.pl/


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Zbudowałeś nowy dom na uboczu i obawiasz się, że może dochodzić w nim do włamań i dlatego zdecydowałeś o założeniu odpowiedniego systemu antywłamaniowego? Wyjątkowej jakości alarmy domowe oferuje firma z Torunia prowadząca stronę makrosystem.pl, która gwarantuje zarówno właścicielom domów, jak i różnego typu budynków użyteczności publicznej czy przestrzeni gospodarczych niezawodną ochronę mienia i osób. Na życzenie klienta system taki może być wyposażony w bardzo wiele specjalistycznych urządzeń, czujników i sygnałów ostrzegawczych, które z pewnością odstraszą intruzów.

Każdy projekt tworzony przez tę firmę jest szczegółowo omawiany z klientem w celu poznania jego oczekiwań i dostosowania alarmu do potrzeb i możliwości finansowych zlecającego. W zależności od obiektu można taki system wyposażyć w czujniki:

  • zbicia szyby,
  • dymu i gazu,
  • zalania wodą.

System może zostać połączony z odpowiednimi służbami i telefonem czy tabletem właściciela, który zostanie powiadomiony o zagrożeniu przez centralę systemu. Dzięki temu można od razu podjąć odpowiednie kroki w celu opanowania sytuacji.

Utworzono: 2018-12-07Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyAutokasacja U Jacka

Aleksandrów Kujawski

sample45

IDEAerp

Bydgoszcz

sample45© Copyright 2019 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin