Firma Kora

Adres: Rynek 6
Kod pocztowy: 32-640
Miejscowość: Zator
NIP: 5492396962
Telefon: 729348279
WWW: http://www.firmakora.pl/


Wystaw komentarzZ mężem ostatnio zainwestowaliśmy w taki domek letniskowy i muszę stwierdzić, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję.
Opublikowane przez: Oliwia Wysocka Data: 2019-04-02 12:15:47 Ocena: 3Dobrze jest posiadać swój własny domek letniskowy na działce, do którego można wyjechać na krótkie wakacje. Jeśli szukasz sprawdzonego producenta tego typu domków, to na pewno zainteresuje Cię szeroka oferta firmy PHU Firmakora. W ich ofercie znajdziesz przepięknie wykończone i bardzo solidne domki drewniane, idealne do postawienia na działce lub w ogrodzie. Dostępne są w różnych rozmiarach, więc bez względu na to, jak dużo masz miejsca na działce, to w ich ofercie na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni model. 
Dlatego, jeśli interesują Cię tanie domki letniskowe od producenta, który cieszy się dużą popularnością, to polecamy Ci zgłosić się do nich jak najszybciej. W ich ofercie znajdziesz naprawdę szeroki wybór zarówno domków letniskowych, jak i domków ogrodowych oraz drewnianych altan. Zajrzyj na stronę internetową firmakora.pl i sprawdź ich ofertę. Wybierz idealny model o odpowiednich wymiarach i złóż zamówienie na wymarzony domek drewniany już teraz. 

Utworzono: 2018-03-21Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyCeram City

Kraków

sample45

Stalgar

Kraków

sample45

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków

sample45© Copyright 2019 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin