Bilinguo

Adres: Karmelicka 28
Kod pocztowy: 33-332
Miejscowość: Kraków
NIP:
Telefon: (+48) 793-281-287
WWW: http://bilinguo.pl/


Wystaw komentarzDzięki tej firmie udało mi się nauczyć bardzo wiele przez internet o języku angielskim stricte biznesowym.
Opublikowane przez: Ignacy Lis Data: 2019-06-25 13:50:30 Ocena: 4W pewnych kręgach potrzebna jest znajomość nie tyle samego angielskiego, co jego specyficznej odmiany. Wiele firm wymaga od swoich pracowników opanowania tzw. Business English, który pozwala się swobodnie komunikować ze współpracownikami, klientami i przełożonymi. Żeby nauczyć się tej odmiany angielskiego nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy skorzystać z oferty serwisu bilinguo.pl, w której znajduje się biznesowy angielski nauczany online.

Lekcje są prowadzone przez lektorów władających doskonałą znajomością tej odmiany angielskiego. Cel nauki jest zawsze dostosowany do wymagań ucznia. Z lektorem można w praktyce przećwiczyć różne sytuacje komunikacyjne, w tym również rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki temu podczas realnej sytuacji każdy potencjalny pracownik czuje się bardziej pewny siebie. Warto już teraz zainwestować w swój rozwój.

Utworzono: 2019-01-28Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyCeram City

Kraków

sample45

Stalgar

Kraków

sample45

Firma Kora

Zator

sample45© Copyright 2019 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin