Advertpack Polska Sp. z o.o.

Adres: Jaworznik Leśna 6
Kod pocztowy: 42-310
Miejscowość: Żarki
NIP:
Telefon: (+48) 694 458 515
WWW: https://www.logokubek.pl


Wystaw komentarzZ małżonką prowadzimy małą gastronomię w naszym miasteczku i tam także latem dajemy kompot w jednorazowych kubkach, które zakupujemy właśnie od firmy Advertpack.
Opublikowane przez: Nataniel Kaczmarek Data: 2019-01-21 12:41:50 Ocena: 4W każdej kawiarni, restauracji czy na potrzeby firmowe sprawdzą się kubki jednorazowe, które poleca producent Logo Kubek. To akcesoria wysokiej jakości wykonane z dobrego kartonu lub plastiku, które dostępne są w różnych pojemnościach. Niektóre są dedykowane do kawy czy herbaty podawanej na wynos, a inne do zimnych napojów, a nawet lodów czy popcornu. Tak szeroka oferta sprawia, że organizacja firmowych eventów czy podawanie dań na wynos nie będą stanowiły żadnego problemu. 

Na wyrobach można wykonać wysokiej jakości grafikę czy umieścić logo. Godne polecenia są  przede wszystkim pełnokolorowe, dopasowane indywidualnie nadruki wykonane wysokiej jakości sprzętem z niemal fotograficzną dokładnością bez żadnych ograniczeń graficznych. Taką etykietę można wykonać na całej powierzchni papierowego kubka, dzięki czemu będzie przykuwał uwagę. 

Utworzono: 2019-01-13Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)Nasze FirmyBiuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Rybnik

sample45

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała

sample45

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

sample45© Copyright 2019 | www.kodcss.pl
Polityka | Regulamin